W dniu 10 listopada 2017 r. na terenach Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej obyła się I runda Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.

Na wymagającej trasie przełajowej w klasyfikacji indywidualnej zawodnicy WSOSP uzyskali następujące rezultaty:

- 27 miejsce pchor. GŁOS Kamil;

W klasyfikacji zespołowej I rundy Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego w biegach przełajowych „Nasze Panie” zajęły czwarte miejsce. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej z Lublina. Wśród panów tryumfowali również zawodnicy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej z Lublina. „Nasza” męska reprezentacja zajęła wysokie 3 miejsce ustępując 1 puntem Uniwersytetowi Przyrodniczemu w Lublinie. Kierownikiem-trenerem Reprezentacji WSOSP był adiunkt ZWF dr Robert JĘDRYS.