W Mistrzostwach Polski Uczelni Mundurowych – VII. Pucharze Rektorów odbywających się w murach Wojskowej Akademii Technicznej w dniach 13-15 kwietnia w konkurencji biegi przełajowe naszą szkołę reprezentowała czwórka biegaczy.

Byli to:

• Natalia Smolarz
  • Kamila Herc
  • pchor. Przemysław Szymula
  • pchor. Olgierd Piotrowski.

Członkowie sekcji biegowej, działającej pod okiem dr Roberta Jędrysa odnieśli duży sukces.
 Natalia Smolarz w biegu na 6 km zajęła pierwsze miejsce o kilkadziesiąt metrów wyprzedzając pozostałe rywalki. Kamila Herc zajęła 3 miejsce w biegu na 3 km. Natomiast w klasyfikacji biegów męskich 3 miejsce zajął pchor. Przemysław Szymula na dystansie 8 km. Sukcesy naszych zawodników przełożyły się na bardzo wysokie drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, ustępując tylko Wojskowej Akademii Technicznej. Tak dobre wyniki są efektem ciężkich i regularnych treningów, a mając na uwadze chęć rozwijania swoich biegowych pasji przez członków sekcji, można im jedynie życzyć dalszego zapału i jak najlepszych wyników na następnych zawodach.